SELMER İNŞAAT HAYVANCILIK MERMER MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ: KONYA'nın 1.Organize Sanayi Bölgesi’nde 2008 yılında kurulmuş olup; İnşaat, Mermer ve Madencilik alanlarında faaliyet gösteren kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluştur.

 Şirketimiz; 2000 m² kapalı, 3500 m² açık alan tesislerinde kendi ocağından çıkarttığı RED ve LIGHT TRAVERTEN ile birlikte farklı Mermer, Suni Mermer, Karo, Mozaik, Andezit, Granit vb. doğal ve yapay ürünleri işleyip; hem yurt içinde hem de yurt dışında uzman montaj kadrosu ile uygulamalı projeler yapmaktadır.

 Sektörünün öncüsü olma yolunda hızla ilerlemekte olan firmamız; Balkon ve Pencere Denizliği, Basamak, Döşeme, Mutfak-Banyo Tezgahı, Hilton Lavabo, İç ve Dış Cephe Kaplaması, Mezar, Hamam, Havuz, Kapı Eşiği vb. işlerde kamu kurumlarına ve özel sektöre sayısız projelerde çözüm ortağı olmuştur. Kaliteli ürün ve rekabetçi fiyat anlayışı ile siz değerli dost ve müşterilerimize hizmet etmekten onur duyarız. Her türlü projeniz için firmamızdan fiyat talep edebilirsiniz.
2019 © Konya | Her Hakkı Saklıdır |